Загальні новини

Японська мода

Поява західній одягу і моди в епоху Мейдзі (1868-1912) представляє собою одну з найбілПоява західній одягу і моди в епоху Мейдзі (1868-1912) представляє собою одну з найбільш чудових трансформацій в історії Японії.ьш чудових трансформацій в історії Японії.
Прочитать

Длинный VS Короткий пуховик?

Прочитать

Black is Back! або чорний колір повертається

Зі зміною пори року всім нам хочеться якнайшвидше призначити день, в який ми підем на шопінг за обновками для гардероба. Адже завжди хочеться прикупити нових дрібничок, особливо дівчатам.
Прочитать

8 помилок при покупці куртки-парки

Парку без зимової підкладки на українські зими. Майже всі куртки-парки в магазинах НЕ ЗИМОВІ, хоча, як правило, знаходяться в каталогах зимового одягу. Справа в тому, що вони зроблені в Європі або Китаї і розраховані на теплі зими до -10 ºС. Перевірте самостійно: запитайте у будь-якому інтернет-магазині на яку температуру розрахована куртка?
Прочитать

Як вибрати парку на зиму?

У цьому році синоптики обіцяють нам холодну зиму, значить потрібно подбати про себе і вибрати теплу і зручну верхній одяг. Вдалим вибором на зиму стане - парка.
Прочитать

Як вибрати гарне пальто на зиму?

Зима вже зовсім поруч. Значить пора заглянути в наші шафи і подивитися в порядку чи все шапочки, в тебе рукавички і шарфи, та й може чого потрібно прикупити в зимовий гардероб. І якщо після ревізії Ви вирішили прикупити, наприклад, нове пальто, то дозвольте дати Вам декілька рекомендацій.
Прочитать

Як обрати жіночу куртку-парку?

З приходом зими кожна дівчина і жінка зустрічається з питанням про вибір зимової куртки. Чим же потрібно керуватися при виборі жіночої зимової куртки?
Прочитать

Як вибрати якісний пуховик дитині на зиму?

Для того щоб вибрати якісний пуховик дитині, потрібно знати з чого шиється хороша і якісна верхній одяг. Сьогодні ринок дитячих зимових речей досить широкий. При виборі варто звернути увагу на кілька важливих пунктів.
Прочитать

Чому куртка-парку «must have» цього сезону?

Ви до сих пір не вирішили що носити з верхнього одягу в холодну пору року? Вам потрібно щось практичне, модне, якісне і тепле? Наша стаття допоможе неодмінно Вам!
Прочитать

Модні куртки в сезоні 2016-2017: силуети, забарвлення, довжина

Куртка - незамінний атрибут гардероба будь-якої модниці. Куртка вже протягом декількох сезонів поспіль лідирує між усіма подібними предметами жіночого гардероба, не тільки в осінньо-весняний період, а й в зимовий. У цій статті ми розглянемо аспект трендової палітри верхнього одягу.
Прочитать

Як вибрати пальто по фігурі? Декілька порад

Швидше за все Ви вже задумалися, придбати нове пальто або походити ще в старому? Звичайно ж краще порадувати себе новою обновкою! Ця стаття допоможе Вам підібрати ідеальне пальто по фігурі пальто, оскільки пальто - це головний силует на осінь і весну, який ніколи не виходить з моди.
Прочитать

Пальто з кашеміру сезон 2017

Більшість дівчат, які бажають відповідати сучасній моді, скоріше за все вже не раз думали про покупку пальто. Висока якість виробу робить його предметом розкоші. Не так давно пальто могли дозволити лише знатні персони, з високими титулами. А якщо врахувати давню історію появи матеріалу кашемір, верхній одяг з нього можна назвати класикою серед різних моделей, так як неможливо уявити річ більш стильну і вишукану.
Прочитать

История парки

Прочитать

Жіноча зимова парку: елегантність і комфорт

Жіноча зимова парка - це різновид куртки зі стильним і цікавим дизайном. У цьому 2016-2017 сезоні куртка-парка - модний трендовий елемент жіночого одягу. Вона може бути як на хутрі, так і без хутра (полегшений варіант).
Прочитать

Материалы

Прочитать

Фото

Прочитать
Accept

Цей сайт викорустовує кукі файли