Дитяче

Дитячий одяг харківської фірми Milhan не потребує особливих рекомендаціях і вже багато років добре відома українським і російським покупцям.

Всі батьки, купуючи одяг на зиму, хочуть отримати впевненість у тому, що взимку їх дітям буде комфортно і вони не замерзнуть. Не має значення, гуляє дитина на вулиці або вже ходить в школу, він часто грає в...

Дитяче

Товарів у наявності: 15
Показано 1 - 15 з 15 позицій

Дитячий одяг харківської фірми Milhan не потребує особливих рекомендаціях і вже багато років добре відома українським і російським покупцям.

Всі батьки, купуючи одяг на зиму, хочуть отримати впевненість у тому, що взимку їх дітям буде комфортно і вони не замерзнуть. Не має значення, гуляє дитина на вулиці або вже ходить в школу, він часто грає в рухливі ігри. Отже, вибираючи зимовий одяг, наприклад, тепле пальто для дівчинки або куртку для хлопчика, потрібно враховувати наступні параметри: теплота, зручність і практичність, масу, простота в догляді і пранні, і звичайно, відповідний розмір.

Що б не вибрали батьки дитини, основна умова зимового одягу для дівчинки - це потрібна довжина. Пальто на дівчинку на зиму може бути подовженим (нижче колін) або укороченим, але головне - це закриті стегна. Немає в світі жодної теплої речі, яка рятувала б від морозів і не шкодила здоров'ю, якщо вона буде короткою. Однак варто враховувати, що і занадто довгий одяг для дитини не найкращий варіант, бо не завжди зручно бігати і ходити по глибокому снігу.

Компанія Milhan піклуватися про здоров'я дітей, тому на виробництві одягу застосовуються тільки сучасні матеріали і технології, які дозволяють використовувати утеплювачі високої якості. При цьому досягається максимально вигідне співвідношення ціни і якості. Наша дитячий одяг набагато якісніше і вигідніше іноземних зразків.

Розмір - це ще один важливий параметр в процесі вибори верхнього одягу на дитину. Пальто на зиму для дитини має добре сидіти по фігурі, але воно не повинно бути занадто вузьким. Оскільки батьки, в найхолодніші зимовий дні, пододевать шерстяний светр або кофту. Якщо буде занадто тісно, ??то одяг буде сковувати рухи. Тому найкращим варіантом, буде покупка зимового пальто, пуховика або куртки трохи більшого розміру.

З приводу застібок, то ми, в основному використовуємо блискавку, оскільки ґудзики у дітей мають властивість часто відриватися і губитися.

Accept

Цей сайт викорустовує кукі файли