Зі зміною пори року всім нам хочеться якнайшвидше призначити день, в який ми підем на шопінг за обновками для гардероба. Адже завжди хочеться прикупити нових дрібничок, особливо дівчатам. Звичайно крім звичайного одягу не потрібно забувати про те, що Ви надягнете поверх свого образу. Наприклад, на літо завжди прийде в пору легка вітровка, восени - куртка, взимку - пуховик або парка, навесні - пальто. І протягом багатьох років при виборі верхнього одягу, постійно виникає проблема: який колір вибрати, щоб бути сучасною?

На нинішній день, де не купуй, будь-то ринок, торговий центр або інтернет, голова піде обертом від величезного вибору кольору виробу. Якщо Ви відноситеся до тієї категорії людей, яка не може визначиться з потрібним відтінком, тоді ось Вам порада - купуйте чорний!

чорна куртка

3178 куртка

Багато хто скаже, що цей колір дуже похмурий, або звичайний і нудний. Але подумайте, наскільки цей колір універсальний. У чорному дуже просто виглядати модно. Які б інші кольори не були популярними, з часом все повертаються до чорного. Зауважте, що більшість людей з хорошим почуттям стилю, є прихильниками саме цього кольору. Адже він є базовим і відмінно комбінується з іншими. Наприклад, якщо у Вас є чорна парку на зиму, і ви переживаєте за те, щоб ні в якому разі не виглядати похмуро, купіть яскраву шапку або рукавиці і Ваш образ заграє.

1965 parka.jpg

1965 парка

У чорного багато переваг, наприклад, він візуально стрункішою і робить Вас вище ростом. Також він не вимагає постійних прань і особливого догляду. У свою чергу такий колір буде доречним, як і на похід ввечері в ресторан, так і на обідню прогулянку. Та й взагалі, чорний - це завжди елегантно і жіночно. Тільки уявіть, Ви в чорному кашеміровому пальто, а під ним червоне яскраве плаття!

кашемірове пальто в чорному кольорі

1799-A пальто

Так що можете не сумніватися, і сміливо купувати собі верхній одяг чорного кольору, тому що цей колір завжди доречний, дуже практичний, ніколи не вийде з моди і підходить всім без розмов.