Парку без зимової підкладки на українські зими

Майже всі куртки-парки в магазинах НЕ ЗИМОВІ, хоча, як правило, знаходяться в каталогах зимового одягу. Справа в тому, що вони зроблені в Європі або Китаї і розраховані на теплі зими до -10 ºС.

Перевірте самостійно: запитайте у будь-якому інтернет-магазині на яку температуру розрахована куртка?

Типовий китайська куртка-парку. Ціна $ 22. Зверніть увагу на фон фотографії. Хіба він схожий на нашу зиму?

Або інший варіант, подивіться склад підкладки! У зимовій куртці на нашу зиму обов'язково повинна міститися шерсть. І ніяк не «100% поліестеру" - це максимум на холодну осінь / весну.

Давайте подивимося на провідних сайтах з курток-паркам разом в категорії ЗИМОВІ що запитують люди, і що їм відповідає служба підтримки.

Зимова підкладка НЕ ​​відстібається

Це позбавляє вас можливості носити цю куртку в більш теплу зиму, або навесні-восени. Доводиться купувати додатково куртку-парку на весну-осінь, а це додаткові витрати.

Пам'ятайте, що класична куртка-парку розрахована на практичність - її можна носити багато років, і в усі сезони. І відстібається підкладка одним рухом за кілька секунд. Так як зроблена на 1 блискавки.

Куртка без відстібати хутра на капюшоні

Якщо хутро не відстібається, то Ви втрачаєте відразу 2-х можливостей:

  • не зможете носити куртку на вибір - з хутром або без хутра в більш холодний період.
  • не зможете випрати її без хутра. Що після першого ж прання перетворює хутро в дуже неприємний вид. Він буде обідраний і зім'ятий, що неможливо виправити вже ніякими способами.

Повинна бути подвійна підкладка

Одна на весняній куртці (під зимової підкладкою), яка закриває шви. Друга зимова - утеплена на зиму.

На БАГАТЬОХ куртках реально немає нижньої підкладки. Оскільки шви не видно, якщо не знімати хутряну підкладку. якщо її зняти, створюється враження, що куртка дуже поганої якості, так як стирчать нитки і шви.

Парку пошита з нещільні тканин, не для мокрої погоди (снігу з дощем)

Прародительки курток-парок, які спочатку носили в 1900х роках Ескімоси, були натерті оленячих жиром, для збереження тепла, захисту від вітру і вологи.

У наш час тканини для курток-парок в нашому кліматі обов'язково повинні бути з водовідштовхувальним просоченням. Це спеціальний нешкідливий хімічний склад, який виконує ту саму функцію захисту від вологи, вітру і холоду.

Тканина повинна складатися з бавовни, поліестеру і просочення. Це дає тепло натуральної тканини, захист і довгу носкість поліестеру, і підвищену щільність в порівнянні з тканинами, які використовуються для курток в більш теплих кліматі.

Ні зручних кишень для рук або речей

Два кишені повинні бути на грудях. Дуже часто в куртках-парках виробники чомусь роблять їх просто імітацією. Тобто є блискавки і зовнішній вигляд, але кишень немає

Це не дає Вам можливості погріти руки там, або покласти туди щось потрібне.

А також 2 великих кишені внизу розташовані на класичних куртках-парках. Зазвичай вони є нашивними зверху а не внутрішніми як на звичайних куртках.

кишені для рук і речей

Парка 1987М зі зручними кишенями для рук і речей

Нема шнурків (кулискок)

Це не дає Вам можливості тягнути її по фігурі, регулювати натяг в поясі, збірки внизу куртки, або силу утяження капюшона.
Найбільший комфорт - це коли куртка сидить по Вашій фігурі ідеально. У звичайних куртках це складно забезпечити. Адже її посадка жорстко визначена розмірами. У куртці-парку Ви можете регулювати під себе розміри.

На вулиці дуже холодно? Ви затягуєте шнурок внизу куртки - захищаючи ноги і стегна від холодного вітру, що дме знизу. А також одягаєте капюшон з хутром, і затягуєте шнурок, щоб в капюшон і обличчя теж не дув вітер і не летів сніг.

Хочеться виглядати красивіше сьогодні? Ви регулюєте кулиской на поясі під фігуру затяжка, знімаєте капюшон, і нижнім шнурком створюєте вигляд красивою куртки.

Ваша куртка без шнурків? Тоді Ви взимку і влітку одним кольором. Ну в сенсі одного виду.

Блискавки зроблені з крихкого пластика

Справа в тому, що на морозі пластик стає більш крихким, часто заїдає і в підсумку ламається. Звичайно відчуття, коли шкіра торкалася до холодної блискавки, не найприємніші, але віддати парку в ремонт посеред зими на заміну блискавки набагато гірше, чи не так?

надійна залізна блискавка

парка 1965 з надійною залізної блискавкою

Схема переваг модною куртки-парки з сучасними технологіями

Схема переваг модною куртки-парки

Рис.1 Що могло б бути у вашій куртці-парку, якщо Ви прислухаєтеся до цих порад.

Отже, підіб'ємо підсумок - що ви купуєте, якщо берете хорошу куртку-парку?

Куртку, в якій тепло і комфортно.

Економію від 1000 до 2000 грн на покупку інших курток на осінь-весну (адже зимова підкладка відстібається і ви можете носити її і в інші сезони).

Можливість носити куртку з хутром чи ні. А також легко відстібати і прати куртку без хутра.

Гарну і якісну куртку зсередини, навіть якщо ви зняли зимову підкладку.

Можливість бути тепло одягненою в мокру погоду, адже є щільна тканина з водостійким просоченням.

Куртку з регулюванням по фігурі, погоді, що вам завжди дає можливість виглядати красиво, і закривати доступ холоду. Завжди зручно і красиво.

Кишені, в яких можна гріти руки, а не імітацію кишень.

А також блискавки, які не ламаються на холоді, і прослужать довго.

Тепер, коли Ви знаєте які помилки можуть бути при виборі Вашої ідеальної куртки-парки, ознайомтеся з пропозиціями курток в наших категоріях.

У нас Ви не знайдете куртки від китайських виробників, розрахованих на теплі європейські зими. Ні курток, в яких виробники економлять на якості та утеплювачі. Ми виробляємо куртки-парки з урахуванням багаторічного досвіду і реалій наших суворих холодних зим, про яких знаємо не з чуток, оскільки перебуваємо в Харкові.

Порівняйте їх з пропозиціями, які існують на даний момент. Наші моделі парок коштують дешевше китайських, оскільки компанія Milhan є прямим виробником і витрати на транспортування у нас в рази нижче. Ми впевнені, що тепер Ви знайдете для себе найякіснішу, ідеальну куртку-парку.