В Україні пуховиками прийнято називати будь-яку об'ємну куртку з утеплювачем, і не важливо з яким саме. Хоча утеплювач буває різний, і саме від нього залежить, наскільки ви будете в теплі, або просто він спустошить ваш гаманець. Як же вибрати правильний пуховик? Про це піде мова в даній статті.
Сучасний пуховик - це витвір мистецтва і чудес наукового прогресу. Сьогодні пуховики мають високотехнологічні синтетичні наповнювачі - Thinsulate (синтетичний пух).
Цей утеплювач був названий Thinsulate, що з англійської мови буквально перекладається як «тонкий утеплювач». При його створенні були об'єднані останні досягнення сучасної науки і безцінний досвід природи. Завдяки цьому він забезпечує відмінний захист від холоду.
Подібні прокладки в рази тепліше звичайного синтепону, і з ними ви дійсно не замерзнете. Наприклад, в нашому інтернет-магазині продаються пуховики з утеплювачем "Thinsulate" - він менше вбирає вологу, коштує дешевше і не викликає алергію. На відміну від натурального пуху, матеріал Thinsulate, навіть при підвищеній вологості не тяжчають і не стають менш теплими. Своїх зігріваючих властивостей вони не втрачають і при неодноразових праннях. А це дуже важливо при частому носінні в місті. Тільки після 20 прань спостерігається усадка не більше ніж на 10%.
Отже, 10 цінних порад щодо вибору пуховиків
-
Для міської дівчині, яка не особливо захоплюється лижними прогулянками, цілком достатньо одношарового пуховика. А ще бувають двошарові - вони краще зберігають тепло і повільніше пропускають холод.
-
Наповнювач в пуховику повинен легко і швидко відновлюватися після стиснення. Тому не зайвою буде перевірка. Стисни частина пуховика в руці, потім різко відпусти і понаблюдай - швидко чи розправилася тканину? і так, найголовніше - «начинку» ми перевірили. Але залишаються ще й інші деталі, які теж впливають на якість куртки.
-
Фурнітура повинна бути міцною і надійною, в ідеалі, до куртки додається пакетик із запасними кнопками або гудзиками.
-
Шви на якісному пуховику - рівні й міцні, без вилазять ниток. Підкладка теж прострочена, що не дозволяє звалятися наповнювача.
-
Манжети рукавів, низ куртки або пояс на талії повинні бути у вигляді гумки - це гарантує, що ніякої холод не пробереться під пуховик. У нових колекціях все частіше зустрічаються пуховики, запозичили окремі деталі у спортивного екіпірування. Саме на них варто звернути увагу, якщо ви ще досі думаєте, який вибрати пуховик на зиму. М'які внутрішні манжети таких курток рятують від задування холодного вітру.
-
Дуже добре, якщо у пуховика відстібається капюшон і хутряна обробка. Це полегшить процес прання або чищення. Ще краще, якщо виріб забезпечений «нижній майкою» - трикотажної «другий курткою» без рукавів, яка теж може бути відстебнути.
-
Безліч внутрішніх кишень дозволяють носити з собою документи, телефон і інші дрібниці.
-
Іноді міські моделі за прикладом гірськолижних навіть обзаводяться системою вентиляції. Погодьтеся, ці функціональні елементи стануть в нагоді не тільки на схилі.
-
Вологозахисні просочення говорить про те, що ви не промокнете, якщо проведете під дощем або мокрим снігом не більше 15-20 хвилин. Вода просто скотиться з поверхні речі. У такій «броні» не страшні ні снігопади, ні зливи.
-
Тканина. Сьогодні вибір матеріалів для виробництва пуховиків багатий як ніколи. Завдяки нейлону звичний вид дутої куртки докорінно змінюється.