Одяг повинен бути не тільки модним, але також теплим і зручним! Звичайно, в світі високої моди, в боротьбі між красою і комфортом, другий фактор стає жертвою першого, проте динамічна повсякденне життя диктує свої правила дрес-коду, яким підкоряються як звичайні люди, так і представники кіно, шоу-бізнесу та політики. І перше, в чому сходяться абсолютно всі жінки, що зручніше легких і практичних пуховиків немає верхнього одягу.

З появою в 90-х роках минулого століття на світовому ринку універсальних пуховиків, шкіра, хутра і замш знову увійшли в ранг елітної верхнього одягу, призначеної виключно для урочистих випадків. Все більше жінок по всьому світу вибирають для роботи, активного відпочинку і походів по магазинах саме пуховики - дихаючі, які не сковують рухів і більш комфортні. Справжніми цінителями таких курток і пальто стали голлівудські кінодіви: Джулія Робертс, Кетрін Зета-Джонс Сандра Баллок, Анджеліна Джолі, Різ Уізерспун, співачки - Мадонна, Кайлі Міноуг, та чого вже далеко ходити, - Ані Лорак та інші представники вітчизняного бомонду теж піддалися чарам, зручності і комфорту сучасних пуховиків.

Компанія Milhan однією з перших в Україні стала виробляти високоякісні оригінальні пуховики з урахуванням кліматичних особливостей країни і світових модних тенденцій. Провідні вітчизняні дизайнери невпинно розробляють яскраві оригінальні колекції курток і пальто, в яких кожна жінка буде почувати себе впевнено і комфортно. Ми пропонуємо купити пуховики в Дніпру, Києві, Донецьку і будь-якому іншому місті країни за доступними цінами на сайті milhan.ua, де представлений найширший вибір верхнього одягу, детальна розмірна сітка і опис кожної моделі.


Accept

Цей сайт викорустовує кукі файли