Жіночі пуховики ОПТОМ: МАКСИМУМ комфорт і практичність

Жіночі пуховики вже кілька сезонів поспіль присутні в модних колекціях верхнього одягу. Представляючи собою неймовірно зручну, стильну і функціональну одяг, пуховики прекрасно підходять жінкам всіх вікових категорій і різних сфер діяльності.

ЩО Ж ТАКЕ пуховик і В ЧОМУ ЙОГО ВІДМІТНА ОСОБЛИВІСТЬ ?

Пуховик - це об'ємна верхній одяг, наповнювачем в якій виступає натуральний пух. Якісний пуховик навіть при морозі -40°C довгий час утримує тепло, не вбирає вологу і не піддається деформації. Щоб уникнути злипання пуху і, як наслідок, обважнення пуховика і втрати ним зігріваючих властивостей, у виготовленні даної одягу використовується пух водоплавної птиці (гусячий, качиний, гагачий і навіть лебединий). Використання для наповнення одягу виключно одного виду пуху робить вироби вельми дорогими, тому для того щоб зробити якісні пуховики більш доступними, без втрати ними теплоізоляційних властивостей, в пух часто додають подрібнене перо.

Популярність пуховиків обумовлена наступними перевагами:

  • Вони не вимогливі до себе в питаннях догляду (підлягають як ручний, так і машинному пранні, швидко сохнуть і не вимагають прасування).
  • Пуховки є найтеплішою одягом для міста.
  • Вони дуже легкі й компактні.
  • Пуховики не сковують рухів, не промокають і не продуваються вітром.
  • Представлені в різноманітних фасонах і кольорах.
  • Відмінно поєднуються як з брюками і джинсами, так і з спідницями і сукнями.

Якісні пуховики: опт і роздріб

Інтернет-магазин «Milhan» пропонує Вашій увазі величезний вибір красивих, стильних і якісних пуховиків вітчизняного виробництва за вигідними цінами. На нашому сайте milhan.ua Ви можете купити жіночі пуховики оптом і в роздріб в Україні та Росії різних фасонів і стилів. Оперативна обробка замовлень, грамотна консультація, якісні матеріали, невисокі ціни і гарантія на всю продукцію дозволять Вам вигідно придбати зимовий верхній одяг відмінної якості.


Accept

Цей сайт викорустовує кукі файли