Українська зима приносить безліч погодних сюрпризів і Львів - не виняток: тут регулярно випадає сніг, радуючи красою білосніжних степів любителів зимових вуличних забав. Однак модницям східного регіону країни не страшні холоди і морози завдяки пальто-пуховикам Milhan.

Саме по собі пальто, як вид верхнього одягу, вперше з'явилося в Голландії ще в XVI столітті, а в перекладі з латинської мови означає «верхнє плаття». У цивілізований Старий Світ мода на верхній одяг з рукавами прийшла в 90-ті роки XVIII століття і завоювала спочатку увагу представників сильної статі - аристократів, які бажають підкреслити свій витончений стан і респектабельність, а потім і прекрасну його половину, відчути красу зручного одягу. У Царській Росії, на думку В. І. Даля, переваги пальто модники і модниці відчули не відразу, не бажаючи змінювати звичні сюртуки, плащі та шинелі на новомодну верхній одяг із Франції. Однак з модою не посперечаєшся і як тільки пальто міцно увійшло в побут, багато кутюр'є того часу стали давати йому імена іноземних принцес і знатних дам - мадам Помпадур, принцеса Шарлотта, Лалла Рук та інших. Довгий час пальто мали консервативний строгий вид, зберігаючи стиль ділового одягу, поки дизайнери не стали інтегрувати в нього нові матеріали і технології, що дозволили створити легкі, практичні і універсальні пальто-пуховики.

В даний час провідним вітчизняним виробником верхнього одягу в Україні є компанія Milhan, що пропонує купити пальто у Львові, Києві, Дніпропетровську та будь-якому іншому місті країни. На сайті представлена докладна розмірна сітка, ціни й опис кожної моделі. Елегантний ультрамодний дизайн, благородні кольори і дорога фурнітура подовжених пуховиків робить їх універсальними і дає можливість носити як у повсякденному житті, так і на роботу.


Accept

Цей сайт викорустовує кукі файли