Куртка є незамінним атрибутом жіночого гардеробу. Цей універсальний вид одягу чудово доповнює образ жінки, підкреслює її привабливість, при цьому виконуючи свою основну функцію - захист від холоду.

Занурившись в історію

Винахід перших курток приписують французам, які завезли цей новий вид одягу на територію Російської імперії. Спочатку жіночі куртки використовувалися як спортивний одяг для зимового спорту і мали прямий крій з відрізною талією, коротку або що досягає колін довжину. Ця непримітна одяг віддалено нагадувала чоловічі піджаки і застібалася на гудзики або гачки. З часом дизайн курток змінювався, удосконалювався і допрацьовувався. Поряд зі спортивними куртками з'являлися класичні, приталені і елегантні моделі цього одягу. У наші дні виробники пропонують купити жіночі куртки оптом і в роздріб, що відрізняються своїм фасоном, кольором, матеріалом і обробкою.

РІЗНОВИДИ курток

Жіночі куртки за своїм призначенням поділяються на: зимові, демісезонні і вітровки. Зимові моделі курток покликані витримувати максимально низьку температуру навколишнього середовища і рясні опади у вигляді дощу і снігу. Якісні зимові куртки не промокає і не пропускають пориви вітру, створюючи тим самим максимальний комфорт під час перебування людини на вулиці. Демісезонні моделі верхнього одягу розраховані на плюсову температуру навколишнього середовища, а основним призначенням таких курток є захист людини від дощу та вітру. Вітровки являють собою легкі вільні куртки, що не прилеглі до тіла і забезпечують вільний повітрообмін ; як правило, їх носять у теплі весняні місяці для захисту від несильного вітру або теплого дощу.

Куртки жіночі: ВИГІДНИЙ ОПТ

Інтернет-магазин «Milhan» пропонує Вашій увазі різні жіночі куртки оптом та в роздріб від виробника за доступними цінами. На нашому сайті milhan.ua Ви зможете придбати жіночі куртки оптом в Україні та Росії, переконавшись у високій якості і стильному дизайні наших виробів.


Accept

Цей сайт викорустовує кукі файли