Не буває спекотного літа без яскравого купальника, як немає і холодної зими без теплого пуховика. Стильний, універсальний і практичний одяг з теплоємним наповнювачем з синтетичного пуху - основна спеціалізація вітчизняної компанії Milhan, яка ось вже кілька років випускає оригінальні високоякісні пуховики для юних леді і знатних дам. Асортимент продукції включає короткі і подовжені куртки, жилетки, плащі та куртки, а також добротні елегантні пальто, без яких не може обійтися жоден жіночий гардероб.

Ті, що прийшли в Царську Росію із Франції в середині XIX століття, класичні пальто не відразу завоювали популярність у споживачів, які звикли до сюртука, плащів і шинелей. Зовсім іншу реакцію викликали в суспільстві з'явившись вже в кінці 90-х років ХХ століття тут пальто-пуховики. Унікальні моделі ввібрали в себе елегантність і витонченість шкіряних і драпових побратимів і практичність спортивного одягу. Оригінальні жіночі пальто-пуховики в Дніпру, Києві, Донецьку, Харкові, Львові та інших культурних центрах країни швидко поширилися по ринках і магазинах, склавши гідну альтернативу дублянкам і шубам.

Компанія Milhan представляє увазі клієнток яскраві актуальні колекції пальто в Дніпру в різноманітних стильових рішеннях. Подовжені приталені моделі підходять абсолютно для будь якої фігури , підкреслюють її переваги, при цьому віртуозно маскуючи недоліки. Вони невибагливі у догляді: їх можна прати в пральній машинці, носити у вітряну і дощову погоду, використовувати для активного відпочинку на природі. Важливою перевагою пуховиків-пальто є доступні ціни.

Купити зимове пальто в Дніпру і інших містах країни можна на сайті milhan.ua, де представлений багатий модельний ряд виробів, детальна розмірна сітка і опис кожної моделі.


Accept

Цей сайт викорустовує кукі файли