Якщо одяг або взуття потрібні прямо зараз, то виходу немає - доведеться купувати навіть за високими цінами. Але розумніше купувати одяг не тоді, коли вона потрібна, а тоді, коли вона продається дешевше і що важливо - є в наявності. Приказка, радить готувати сани влітку, так чи насправді?

Краще купувати речі не в сезон?

знижки на зимові речі

Не перший рік точаться суперечки, про те, коли краще купувати речі. Багато хто говорить купувати зимові речі влітку, а літні навпаки взимку.

Сезонні розпродажі - це, мабуть, одне з улюблених заходів сучасних модниць. Вони не тільки дозволяють придбати щось, але і купити це значно дешевше, ніж пропонувалося раніше. Тут є як вигода для продавця, який хоче звільнити склад для нової партії, так і для покупців. Влітку можна купити парки, пальто, куртки на зиму, не турбуючись про це при настанні холодів. Погодьтеся, що не економія грошей?!

У першій половині весни сміливо купуйте зимові куртки в кінці сезону будуть коштувати набагато дешевше. Ви активно займаєтеся спортом і надумали прикупити зимовий інвентар, не втрачайте часу і йдіть сміливо за ним в літню пору року. Тут, як ні до речі, підходить приказка: «Готуй сани влітку». Тим більше, в літній час попит на даний товар низький, та й ціни впадуть, що, само собою, вам на руку.

Таким чином, хоч і зимова покупка позбавить вас можливості вибору, влітку ви сміливо можете купувати потрібні вам зимові речі.

Чи згодні з таким методом шопінгу? Тут є один негативний момент, ходити по моді минулих сезонів, або навчитися передбачати модні тенденції.

Найчастіше на зимові речі влітку безліч знижок. Як вже говорилося - не сезон. Правда є ймовірність, що на деякі речі буде маленький вибір.