З приходом холодів, як не можна до речі, замислюєшся над питанням, як вибрати пуховик? Та й як обійтися без цієї теплої і легкої верхнього одягу, якщо ти - молода і рухлива, віддаєш перевагу куртку, яка не обмежує рухів, і одягаєшся в спортивному стилі?

зимовий жіночий пуховик

Що ж, пора в магазин. Тільки спочатку гарненько продумай - за якими ознаками ти збираєш вибирати пуховик?

Головне, при виборі пуховика на зиму - це наповнювач. В Україні прийнято пуховиків називати будь-яку куртку з утеплювачем, навіть штучного походження. Ми відібрали найважливіші поради, як вибрати і купити пуховик на зиму.

1. Тканина
Брендові зимові жіночі пуховики Milhan зазвичай виготовляються з вологостійких синтетичних волокон. Вони не дозволяють намокнути пуховому наповнювача.

Це в свою чергу не дає утворитися грудочок. Найчастіше використовуються Primaloft або нейлон. Жіночий зимовий пуховик з капюшоном такого типу надійно захистить від негоди, навіть без шапки.

2. Вага
Зимові жіночі куртки пуховики можуть бути тонкими і легкими, але відмінно захищати від морозів. Причому чим менше вага пухової вироби, тим краще. На перший погляд здається абсурдним припущенням. Але особливість сортування утеплювача це підтверджує. Тому брендовий пухова одяг Milhan така легка. А надмірна кількість наповнювача, яке буває в дешевих виробах, не дає циркулювати нагрітому повітрю. Це зводить теплоізоляційні властивості до мінімуму.

3. Колір
Колірних рішень жіночих зимових пуховик предостатньо. У модних колекціях можна знайти і спокійні, і яскраві відтінки. Популярні в новому сезоні: чорні, сірі, білі, бежеві і червоні.

колір пуховика

4. Виробник
Вибираючи пухову виріб, враховуйте те, який виробник його випустив. Найбільш придатними стануть фірми, розташовані в країнах з вашим кліматом, де ви їх будете носити. Такі куртки будуть пристосовані до сильних перепадів температур. Компанія Milhan знає про українських зимах все.

5. Міцність фурнітури
Свідченням якості стане і міцна, надійна фурнітура McTailor. Кнопки, гудзики і блискавки - все повинно бути без тріщин, нерівностей, подряпин і інших недоліків.

6. Якість пошиття
Приміряючи куртку, переконайся, що пір'я НЕ проколюють тканину. Якщо відчуваєш поколювання - ходити в цьому пуховику буде дуже некомфортно!

Шви на якісному пуховику - рівні й міцні, без вилазять ниток. Підкладка теж прострочена, що не дозволяє звалятися пуху.

Манжети рукавів, низ куртки або пояс на талії повинні бути у вигляді гумки - це гарантує, що ніякої холод не пробереться під пуховик.

Де придбати жіночий зимовий пуховик?
Купити зимовий чоловічий пуховик за лояльною ціною, вибравши по фото, можна в онлайн-магазині «MIlhan». В асортименті очікують: різні фасони і стилі, актуальні колірні рішення. Замовлення оформляється простіше простого. А вибрати точний розмір допомагають наші консультанти.