Чорна п'ятниця - це вже традиційний, в тому числі і в магазині MIlhan, розпродаж, величезні знижки на різні товари. На БлекФрейдей ви маєте можливість отримати хороші знижки при покупці різних товарів.

чорна п'ятниця 2016

П'ятниця 25 листопада 2016 року - при покупці виробів «Чорного кольору» додаткова знижка -10% до ціни!

ЧОРНІ пуховики

ЧОРНІ вітровки

ЧОРНІ ПАРКИ

ЧОРНІ ПАЛЬТА

ЧОРНІ КУРТКИ

Що таке Black Friday або Чорна п'ятниця?

Black Friday одне з найбільш очікуваних подій для всіх шопоголіків і тих, хто просто вважає за краще робити покупки за розумними цінами, вже зовсім скоро! 25-го листопада 2016 настане та сама «чорна» п'ятниця, де знижки досягнуть своєї межі!

Black Friday буває тільки 1 раз на рік, і це найвдаліший день для вигідних покупок! Під час масштабного розпродажу на Milhan ви зможете придбати одяг за мінімально можливою в Україні вартістю.

Всі самі кращі види пуховиків, парок, курток, пальто будуть представлені онлайн, а це означає, що Ви зможете не виходячи з дому, в комфортних умовах, без суєти і довгих черг галасливих торгових центрів, придбати все те, що вам необхідно. Просто влаштуйтеся зручніше перед комп'ютером (або з телефоном в руках) і виберіть цікавить вас.

Вибір буде величезний - близько 30 знижок! І не варто думати, що в Black Friday в продаж надходить тільки те, що не користується попитом. Ми знижуємо ціни на все, щоб будь-який наш клієнт зміг дозволити собі те, про що мріє. До того ж, гряде низка свят, і це наш невеличкий подарунок вам - дати можливість заощадити, придбавши до Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва більше за меншу суму.

Історія і забавні факти

Традиція влаштовувати Black Friday в останню п'ятницю листопада зародилася в США ще в XIX столітті. Завдяки своєму комерційному успіху, подібні акції з часом стали влаштовувати по всьому світу.

Сьогодні Black Friday стала свого роду релігією для шопоголіків. До цього «червоного дня календаря» готуються завчасно і навіть беруть відгули на роботі, щоб присвятити його тільки шопінгу! Запорука успішного sale-марафону - ретельна підготовка. Необхідно заздалегідь вивчити асортимент і доглянути необхідні товари. Адже в день грандіозного розпродажу такої можливості не буде - потоки людей забігають в магазини і змітають з полиць все без розбору.

Що ж стосується назви «Чорна п'ятниця» - достеменно невідомо, хто і коли його придумав. Найпопулярніша версія свідчить, що чорним цей день назвали поліцейські Філадельфії, охарактеризувавши неймовірні черги на дорогах і натовпу людей на вулицях в день «великого шопінгу». За іншою версією - чорним кольором в бухгалтерських документах виділялася прибуток, якої в Black Friday було більш ніж достатньо.

Зазвичай розпродаж триває 3 дні, але за цей час ви можете встигнути купити товари з неймовірними знижками. 25 листопада, рівно опівночі за київським часом відкриється розпродаж. В цю хвилину почнуть діяти хороші знижки на будь-які види товарів. Ви зможете купити пуховики і парки, куртки та пальто.