Компанія Milhan ® спеціалізується у виробництві високотехнологічних, модних жіночих речей, віддаючи перевагу молодіжним напрямками.

Професійні дизайнери одягу та модельєри - конструктори використовують у своїй діяльності найбільш успішні та динамічні напрямки молодіжної моди.

Спортивний стиль найбільш затребуваний в студентському середовищі. Стиль «Леді» переважно обирають жінки, які хочуть підкреслити свою індивідуальність.

В умовах міського життя, необхідні моделі, в яких відчуваєш себе досить комфортно і в тот же час захищено від негоди і холоду. Надзвичайно швидкий темп нинішнього життя, вносить свої корективи в тенденції наступаючого сезону осінь - зима 2016-2017 і вносить обов'язкові деталі, такі як, наявність теплого капюшона з натуральним хутром, який зігріє навіть при сильному вітрі.

 

Особлива увага приділяється деталям, т.к. від цих дрібниць залежить зовнішній вигляд нашої продукції. Завжди якісна підкладка, приємно здивує багатьох модниць, вперше прикладі моделі нашої торгової марки Milhan ®. Якщо ви потрапили під крижаною злива, що не турбуєтеся, ви не промокнете і пальто або пуховик не зіпсується ; тканини, які використовує Milhan ®, оброблені, при виготовленні, водонепроникної і водовідштовхувальним просоченням.

З повагою команда Milhan ®


Accept

Этот сайт использует Кукки-файлы