ПРО ЦЕЙ СЕРВІС

При оплаті товарів і послуг, як можна мінімізувати ризик покупки через інтернет?

Покупки в інтернеті зовсім недавно здавалися всім екзотикою. Сьогодні ж ніхто не дивується придбаним в Мережі авіаквитків, книг, мобільних телефонів і навіть зарезервованим готельним номерам за досить привабливими цінами.

Оплата інтернет-покупок пластиковими картами, один з найбільш комфортних способів платежів. З ростом обсягів продажів в інтернет-магазинах, збільшився обсяг операцій за картками в Мережі, а з цим і бажання банку та платіжних систем не упускати свого споживача і своє джерело доходу, тому розробляються і поліпшуються різні способи, щоб убезпечити клієнтів від дій шахраїв.

ПОЛІТИКА БЕЗПЕКИ ПРИ ОПЛАТІ ПЛАТІЖНИМИ КАРТКАМИ

Платіж по картах відбувається за допомогою безпечної та надійної системи процесингового центру України. Застосування сучасних технологічних рішень UPC дає можливість базувати цю систему на сертифікованому обладнанні, яке відповідає міжнародним платіжним системам і всім вимогам безпеки, що пред'являються до такого роду систем сьогодні. Для забезпечення інтернет-платежів гарантують покупцеві повну безпеку угоди з використанням кредитних і дебетних карт система використовує найсучаснішу технологію 3-D Secure. Технологія 3-D Secure зводить ризик шахрайства до величини, рівної нулю. Це досягається завдяки застосуванню передових стандартів безпеки, а саме використання 3-D Secure, яка обов'язково проводиться аутентифікація власника карти при оплаті. Аутентифікація здійснюється на спеціальному сервері банку, що випустив карту, яка вимагає логін і пароль, відомий тільки самому власнику картки. Таким чином, щоб здійснити оплату одного номера картки не достатньо. Для додаткового забезпечення безпеки при передачі даних в Інтернеті використовуються протоколи шифрування SSL ( Secure Socket Layer ). Через систему UPC до оплати приймаються картки Visa, Visa Electron, MasterCard, Cirrus / Maestro, MasterCard Electronic, емітовані будь-яким банком світу. З метою Вашої безпеки дані кредитної картки не зберігаються на нашому Веб- сервері.